درباره ما

ما به دنبال آن هستیم که ضمن فراهم آوردن دسترسی سریع و آسان به بهترین کتابها و مجلات جهان، دایره محتوای وزین تولیدی به زبان‌های غیر فارسی را هم گسترش دهیم و امید داریم با بهره گیری از پشتیبانی فنی و تجاری تعدادی از جوانان نخبه ایرانی و معتبرترین شرکتهای نشر الکترونیک در اروپا موفق به تحقق این اهداف شویم.

فیدیبو، با افتتاح دفاتر پشتیبانی و فنی در کشورهای اسپانیا(مورسیا)، لبنان (بیروت) و ایران (تهران) امیدوار است در کوتاهترین زمان ممکن شعار اولیه خود که همانا "مطالعه آزاد برای همه، همه وقت، همه جا" است را تحقق بخشد.

بوکناب با داشتن اطلاعات بیش از 1 میلیون جلد کتاب امکان جستجو پیش رفته را در چند روش و همچنین امکان خرید آنلاین در همه زمینه ها را فراهم ساخته است

تیم با ما

محمد جواد حسینی مدیریت امور نمایشگاه ها
محمد جواد حسینی مدیریت امور نمایشگاه ها
محمد جواد حسینی مدیریت امور نمایشگاه ها
محمد جواد حسینی مدیریت امور نمایشگاه ها

هدف ما

حتماً می‌دانید که جامعه‌ی ما با فرهنگ کتاب و کتاب ‌خوانی چندان رابطه‌ی دوستانه‌ای ندارد. اما دلیل اصلی کم‌لطفی به این یار مهربان چیست؟ مسلماً جواب این سؤال، بی‌علاقگی ما ایرانی‌ها نسبت به داستان‌ها، یادگیری آموزه‌های جدید و پرورش قوه‌ی تخیل نیست، چراکه فرهنگ و تاریخ ادبی پربار و منحصربه‌فردمان، نشان از جایگاه بلند و ارزشمند ادبیات، به‌ویژه ادبیات داستانی، در زندگی مردمان این دیار کهن دارد.